• Inici
  • Socis Acadèmics de l’Associació de Consultors d’Estructures

Socis Acadèmics de l’Associació de Consultors d’Estructures

AD3. Ferres arquitectos y consultores Sl
Xavier Ferrés Padró
Regàs, 3 baixos
08006 Barcelona
xferres@ferresarquitectos.com
AD4. Ramon Sastre Sastre
ETS Arquitectura del Vallès
Pere Serra 1-15
08190 Sant Cugat del Vallès
ramon.sastre@upc.edu
AD5. Antoni Paricio i Casademunt
ETS Arquitectura del Vallès
Pere Serra 1-15
08190 Sant Cugat del Vallès
antoni.paricio@upc.edu
AD7. David Lladó i Porta
Gran Via Carles III 58-60, “B”, Local
08028 Barcelona
dacar@coac.net
AD10. Cesar Diaz Gomez
ETSAB
Avinguda Diagonal 649
08028 Barcelona
cesar.diaz@upc.edu
AD11. Javier López-Rey Laurens
ETSAB
Avinguda Diagonal 649
08028 Barcelona
javier.lopez-rey@upc.edu
AD13. Laura Valverde Aragón
ETSAB
Avinguda Diagonal 649, 3a planta
08028 Barcelona
lvalverde@coac.net
AD14. Félix Ruiz Gorrindo
EPSECCPB
Jordi Girona, 1
08034 Barcelona
felixruizgorrindo@gmail.com
AD15. Carles Romea Rosas
ZIGURAT GLOBAL INSTITUT OF TECHNOLOGY
Almogàvers, 66, 2n
08018 Barcelona
carles.romea@e-zigurat.com
Associació de Consultors d'Estructures

Informació de contacte

Jordi Girona, 1-3, Edifici Omega S207
08034 Barcelona
Tel: 93 401 18 88

info@aceweb.cat

X