• Inici
  • Socis Aspirants Professionals de l’Associació de Consultors d’Estructures

Socis Aspirants Professionals de l’Associació de Consultors d’Estructures

A4 Ramon Freixes Capdevila
Travessera de Gràcia, 66, 3r 2a.
08006 Barcelona
rfc1309@yahoo.es
A12 Bernat Nadal Martí
AXIL Consulting SL
Plaza de la Iglesia 3
07350 Binissalem
bernat@axilconsulting.com
www.axilconsulting.com
A16 Ana Andrade Cetto
Idom Ingenieria y Sistemas SA
Gran Via Carles III 97, baixos
08013 Barcelona
ana.andrade@idom.com
A30 Olga Mateos Jiménez
Joaquim Vayreda, 63, 11-3a
17001 Girona
olgamateosj@yahoo.es
A36 Josep Agustí de Ciurana
Tejería 28, 4t dreta
31011 Pamplona
josepagusti@arquired.es
A40 Xavier Reina Vázquez
Xavier Reina-ARQTEC SL
Rambla Llibertat, 16-18, 2D
17834 Porqueres
xreina@aparellador.org
A41 César Vázquez Valcárcel
Armónica 60, 5è
27002 Lugo
cesar@indutecingenieros.com
A47 Ivan Florencia Vasallo
Ciudad Jardín IV, esc. A, 2n 1a
07813 Puig d’en Valls – Ibiza
ivan.florencia@gmail.com
A48 Marc Bàrbara Sirera
Arquitectes i Consultors S4 SLP
Llull 47, 5e 4a
08005 Barcelona
info@s4arquitectes.com
A50 Roger Señis Lopez
Passeig del Congost 187.3r 1a
08530 La Garriga
rsenis@coac.net
A51 Rodrigo Martín Sáiz
Camí de la Creu, 14, 3r 2a
08172 Sant Cugat del Vallès
rodrigomartinsaiz@yahoo.es
A55 Nuria Ayala Mitjavila
D’Aura Arquitectura
Francesc Carbonell 34, baixos B
08034 Barcelona
nayala@coac.net
A58 Josep Picarin Macias
Tutor: Robert Brufau Niubó
Comte Borrell 183
08015 Barcelona
jpicarin@hotmail.com
A60 César Cano Almon
Avinguda Indústria 9, 3r B
08960 Sant Just Desvern
ccano@ccano.net
A62 Xavier Botet Campderrós
Ganduxer 136, 1r 2a
08022 Barcelona
xavier.botet@coac.net
A65 Iñigo Mujika Onandia
Pau Ferran 5, 3r 1a
08023 Barcelona
potoko.21@gmail.com
A68 Juan Domingo Amores
Av. Llibertat, 22, 1r C
08100 Mollet del Vallès
juandomingo@coac.net
A69 Antonio Lara Silva
Most Enginyers, S.L.
Raset, 34
08021 Barcelona
als@most.cat
A71. Juan José Cots Pérez
Vallfogona, 14, entresòl 1a
08012 Barcelona
jcotsp@gmail.com
A72. Arantzazu España Roch
Tutor: Indus Ingenieria y Arquitectura, SL
Via Augusta, 4
08006 Barcelona
aespana@indus-eng.com
A73. Regina Serrat Orri
Tutor: Indus Ingenieria y Arquitectura, SL
Via Augusta, 4
08006 Barcelona
rserrat@indus-eng.com
A74. Nuno Rocha Cima Gomes
Tutor: Bis Arquitectes David Garcia, SLP
Plaça Pau Vila, 1 Edifici Palau de Mar, sector D, planta 3
08039 Barcelona
ngomes@bisstructures.com
A78. Maralba Sanoja Flores
Tutor: Bis Arquitectes David Garcia, SLP
Plaça Pau Vila, 1 Edifici Palau de Mar, sector D, planta 3
08039 Barcelona
msanoja@bisstructures.com
A79. Sergio Borrero Sanchez
Tutor: Bis Arquitectes David Garcia, SLP
Plaça Pau Vila, 1 Edifici Palau de Mar, sector D, planta 3
08039 Barcelona
sborrero@bisstructures.com
A80. Jordi Pont Gassó
Joan Llimona, 3, 2n 1a
08700 Igualada
dijor@dijor.net
A81. Ángel Luis González Guerra
Rossello, 36
08029 Barcelona
polarangelu@yahoo.es
A82. Eudald Pedrós Reig
Tutor: Bis Arquitectes David Garcia, SLP
Plaça Pau Vila, 1 Edifici Palau de Mar, sector D, planta 3
08039 Barcelona
epedros@bisstructures.com
A83. Juan Mora Gómez
Tutor: Bis Arquitectes David Garcia, SLP
Plaça Pau Vila, 1 Edifici Palau de Mar, sector D, planta 3
08039 Barcelona
jmora@bisstructures.com
A84. Juan Carlos Bueno Casado
Tutor: Bis Arquitectes David Garcia, SLP
Plaça Pau Vila, 1 Edifici Palau de Mar, sector D, planta 3
08039 Barcelona
jcbueno@bisstructures.com
A86. Josep Farré Checa
Raset, 34, baixos
08021 Barcelona
jfc@most.cat
A87. Davi José Assis Bemon
Trobador, 25, 4t 4a
08005 Barcelona
davibemon123@hotmail.com
A88. Àfrica Caserras Vilardaga
Redessa. Camí de Valls, 81-87, 1a planta despatx 30
43204 Reus
estudi@africacaserras.com
Associació de Consultors d'Estructures

Informació de contacte

Jordi Girona, 1-3, Edifici Omega S207
08034 Barcelona
Tel: 93 401 18 88

info@aceweb.cat

X